Ana sayfa Ürünlerhifu makinesi

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır

Sertifika
Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Cryolipolysis Zayıflama Makineniz mükemmel, müşterim çok beğendi.Bize kaliteli ürünler tedarik etmemize yardım ettiğiniz için teşekkürler.

—— Simon Lee

Çok iyi bir şirket.

—— işaret

Ben sohbet şimdi

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır
Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır

Büyük resim :  Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Astiland
Sertifika: CE, ISO13485
Model numarası: AS-VX3P+
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Ambalaj bilgileri: Alüminyum kutu *Paket boyutu: 31*44*50cm3 *KB:10kg *GW12kg
Teslim süresi: 7-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Kredi kartı, Paypal
Yetenek temini: Ayda 50 Takım

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır

Açıklama
Terapi: HIFU Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Ultrason+RF İşlev: Yüz germe, Kırışıklık Giderme, Vücut İnceltme, Cilt Sıkılaştırma, Vajinal Sıkılaştırma
Kulplar: 5 kulp Malzeme: ABS+metal
Hizmet: Çevrimiçi Destek, Video Desteği vb.
Vurgulamak:

HIFU Microneedle RF Makinesi

,

5in1 HIFU Microneedle RF Makinesi

Astiland AS-VX3P+, yüz germe, cilt sıkılaştırma, kırışıklık giderme, vajinal daraltma ve vücut inceltme ve şekillendirme gibi birden çok estetik amaç için 5 ayrı saplı tek bir profesyonel estetik cihazda birleştirilmiş bir 4D hifu ve Mikro RF İğne teknolojisidir.

 

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 0

 

1. Vmax Yüz Germe ve 4D HIFU Vücut Bakımı

Sistem, cilde veya çevredeki dokulara ve organlara zarar vermeden, yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason enerjisini tam olarak karın ve yanlardaki hedeflenen yağ dokusuna (1,3 cm) odaklar.

 

Bu, ultrason ışınının odak alanı içindeki yağ dokusunun termal pıhtılaşmasıyla sonuçlanır.Hasarlı doku ve salınan trigliseritler, kemotaktik sinyallerle tedavi alanına çekilen makrofajlar tarafından fagosite edilir ve temizlenir.

 

Lipid yüklü makrofajlar daha sonra lenfatik sistemden geçerek lipitlerin vücudun normal biyokimyasal yolları tarafından işlendiği karaciğere geçer.Karaciğer tarafından işlendikten sonra, lipitlerden gelen enerji vücut tarafından doğrudan kullanılabilir veya herhangi bir yağda olduğu gibi, enerjiye hemen ihtiyaç duyulmazsa vücut tarafından yağ dokusunda depolanabilir.Tedavi edilen bölgede parçalanan yağ hücreleri artık yağ depolamak için uygun değildir.Tedavi alanındaki hasarlı doku, yaklaşık 8 ila 12 haftalık bir süre içinde emilerek estetik bir vücut şekillendirme etkisi üretebilir.
 

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 1

 

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 2

 

2. liposonik
Farklı derinliklerdeki (0.6cm, 0.8cm, 1.0cm, 1.3cm, 1.6cm) vücut kartuşlarını kullanın, ultrasonik odaklama yaparak yağ hücrelerini kırmak ve eritmek için 65-70 derece ısı enerjisine dönüşür. Akıllı konumlandırma sistemi gerekli yağı bulur. hücreler, kollajen kasılmasını ve çoğalmasını uyarırken yağ miktarını azaltmak için büyük granüler yağ hücrelerini hızla ezer ve çözer ve yağ kesildikten sonra ortaya çıkan boşlukları hızla doldurur. Tedaviden sonra cilt yüzeyi incedir ve kırışmaz epidermise, kan damarlarına, sinirlere ve kas dokularına zarar vermez.Ezilmiş yağ, vücut metabolize olurken vücuttan atılacaktır. Bir kerede çalışır. Deri altı yağını kalıcı olarak yok eder, geri tepmeden yağ miktarını doğrudan azaltır. Bir saatlik tedavi, ortalama vücut çevresini 2-6 cm azaltabilir. yağ azaltma, cildi sıkılaştırma ve şekillendirme gibi birçok etki gösterebilen.Lokal obezite için, istenen etkiyi elde etmek için 1-3 kez gerekir.

 

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 3

 

3 Vajinal Daraltma
Vajinal Sıkılaştırma HI FU Sistemi, doğrudan mukozal ve kas katmanlarına odaklanan non-invaziv odaklı ultrason teknolojisini kullanır.Odaklanmış ultrasonu enerji kaynağı olarak kullanan ve nüfuz etme gücünden ve konumlandırmasından yararlanan sistem, yayılan ultrason enerjisini lamina propria ve kas lifi katmanlarında önceden belirlenmiş bir derinliğe odaklar.Odaklanmış bölge adı verilen daha yüksek yoğunluklu bir ultrason bölgesi oluşturulur.0,1 saniye içinde bu alandaki sıcaklık 65°C'nin üzerine çıkabilir.Sonuç olarak, kollajen yeniden düzenlenir ve odak alanı dışındaki normal doku zarar görmez.Sonuç olarak, istenilen derinlikteki tabakada kollajen kasılması, yeniden düzenlenmesi ve rejenerasyonunun istenen etkisi elde edilebilir.Sonuçta gizemli bir vajina daraltma etkisi elde edilir.

 

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 4

Kırışıklık Karşıtı Kaldırma için 4 Microneedle Fraksiyonel RF

Microneedle fraksiyonel RF cihazı, vakum adsorpsiyon teknolojisini birleştirir, vakum emiş farklı hastaların ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir, bu da enerjinin tedavi alanına daha doğru bir şekilde iletilmesine yardımcı olabilir ve kırışık azaltma, beyazlatma, akne giderme ve streç işaretinde daha etkili sonuçlar elde etmeye yardımcı olabilir kaldırma.10/25/64 mikro iğne uçları, tedavi alanına bir ısıtma dosyası oluşturmak, epidermal bariyeri aşmak ve hassas tedavi için mezodermal doku vermek için iğnenin derinliğini ve iğnenin frekansını ayarlayabilir.
 
Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 5
avantaj
1. Vmax Yüz germe, Vajinal Daraltma, Vücut Zayıflama, Kırışıklık Giderme, Cilt Gençleştirme için farklı tedavi probları.
2.4D hifu, 1 ila 12 satır arasında keyfi olarak ayarlanabilir, 12 satır 300 puana sahiptir.
3. Enerji kontrollü ve ilgili parametreler cilt derinliğine göre ayarlanabilir.
4. Tedavi etkisi bir seferde en az 18-24 ay sürebilir, uzun süreli ince iyi bir figür ve cilt sıkılaştırma sağlar.
5. Yüksek güvenlik, enjeksiyon yok, non-invaziv, normal yaşamı ve işi etkilemez.
 

Aletin teknik parametreleri

 

el shan Termal plastik/özel ultrasonik bıçak/3D cilt bakım bıçağı/altın mikroiğne/oymalı kafa/özel algılama/vajinal algılama
incelemek, bulmak

Özel ultrasonik neşter (DL3.0, DL4.5), oyulmuş başlık (DS1.5, DS3.0, DS4.5), altın mikroiğne (10 iğne, 25 iğne, 64 iğne, mikrokristal başlık),

Termoplastik (8.0, 13.0), 3D cilt bakım bıçağı (L7-3.0, L7-4.5)

güç 200W
Voltaj AC 110-220V
kontrol 15 inç dokunmatik ekran
Boy 470*370*510mm
ağırlık 15.9kilogram

 

 

 

Problar ve Kurulum

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 6

Kırışıklık için 5'i 1 arada HIFU Mikro İğne RF Makinesi Yüz Kaldırma Vücut Zayıflama Kaldır 7

İletişim bilgileri
Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Joanna Ding

Tel: +8618008454159

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)