Ana sayfa

Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Astiland, Çin'in Hunan şehrinde bulunan lider bir güzellik ekipmanı üreticisidir.Astiland, epilasyon, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, pigmentli lezyonlar, doğum sonrası rehabilitasyon, vasküler lezyonlar, akne, cilt yenileme ve daha fazlası için modüler, uygun maliyetli estetik cihazların geliştirilmesine ve üretimine odaklandı.

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 0

 


Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eden bir şirketiz.Astiland, cryolipolysis zayıflama makinesi, EMS şekillendirme makinesi, şok dalgası terapi makinesi, lazer epilasyon makinesi, HIFU makinesi, LED ışık tedavisi makinesi, CO2 fraksiyonel lazer makinesi, Q Switched ND Yag lazer makinesi, IPL SHR Elight makinesi dahil olmak üzere çok çeşitli güzellik ekipmanları sunmaktadır. , cilt Soğutucu ve güzellik makinesi aksesuarları.Ürünlerimiz yüksek kaliteli ve güvenilir performansa sahiptir, güzellik salonlarında, güzellik kliniklerinde, hastanelerde, kaplıcalarda, fizyoterapi rehabilitasyonunda, fitness, eğitim okullarında vb.

Distribütörlerimizin pazarlarının özel ihtiyaçlarını karşılamaları için OEM ve ODM çözümleri de sunuyoruz.

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 1

 

Astiland® 2013 yılından beri ISO 13485 Tıbbi cihaz-Kalite yönetim sistemini geçmiştir. Güzellik ekipmanları ürünleri CE, medikal CE sertifikalıdır.

Gerekli tıbbi ekipman ihracat sertifikalarına sahibiz ve ayrıca Alibaba.com'da Altın Tedarikçisiyiz.

 

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 2

 

Güzellik ekipmanı makinelerimizin kalitesini ve istikrarını sağlamak için en gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını kullanıyoruz.

 

Müşterilerimize makul fiyatlı ve kaliteli güzellik makineleri sunuyoruz.Kuzey Amerika, Güney Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya vb. dahil olmak üzere tüm dünyada müşterilerimiz var.

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 3

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 4

 

Misyonumuz, müşterilerimize gerçekten zenginlik getiren en şık ve etkili güzellik ekipmanlarını ve teknik desteği sağlamaktır.Bunu 10 yıldır yapıyoruz ve her zaman aklımızda tuttuk.

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 5

 

 

Güzellik ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Sorularınızı memnuniyetle karşılıyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 6

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd şirket Profili 0

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Astiland

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : $3000,000-$6000,000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd Sertifikalar